Africký baťůžek - indiánská modř

Kód: B01

520,00 Kč

Stylový baťůžek z africké látky dovezené z Tanzanie, ušitý v chráněné dílně D.R.A.K. v severních Čechách. Je kvalitní, s pevnou podšívkou a praktickou vnitřní kapsičkou. Můžete si zvolit bílou či modrou podšívku. Pro ty, co hledají originálního a praktického parťáka do města i do nepohody :).

Jeden batoh pomáhá dvakrát.

Barva
Počet
Poslední kus skladem

Africká látka přivezená z malého trhu v Tanzanii, ze které pod rukama šikovných švadlenek v chráněné dílně D.R.A.K. v severních Čechách vznikl tento krásný originální baťůžek.

Je pevný s podšívkou a tak akorát velký (cca 37cm x 47cm před stažením), aby se do něj vešlo všechno potřebné.

Můžete si vybrat ze dvou typů vnitřní podšívky - bílé nebo světle modré. Barvu zvolíte v možnostech "Barva" - jedná se pouze o barvu podšívky, vnější látka zůstává stejná.

Zakoupením baťůžku přispějete nejen na pomoc tanzanským farmářům, ale i v České republice, na činnosti sdružení D.R.A.K. Chráněné dílny napomáhají k zapojení znevýhodněných osob do pracovního života, který přispívá k pocitu seberealizace a sounáležitosti. Atmosféra v chráněné dílně D.R.A.K. je velmi přátelská, úsměv na tváři švadlenek se schovává i v batůžku :).  

Staňte se součástí módy naruby!

B01
1 ks

Specifické reference